אודות לאיטליה באהבה

שלום רב, שמי ד''ר דני גבור, ד''ר לרפואת שיניים.

הרומן שלי עם איטליה החל לפני 28 שנים, עת הגעתי ללמוד באוניברסיטת בולוניה, אשר בצפון איטליה, לימודי רפואה.
מהר מאוד נקלטתי באיטליה, תודות לבן דודי ולאישתו האיטלקיה ,אשר קיבלו אותי ומשפחתה אימצה אותי באהבה רבה. בנוסף, מכיוון שדיברתי רומנית מבית הורי, לימודי השפה האיטלקית היו קלים עבורי ומהר מאוד הצלחתי לתקשר עם הסביבה.

חברי ללימודים, לימים רופאים בשלל מקצועות הרפואה, התחברו אלי, הפכנו לחבורה מאוד מגובשת. לאחר 3 שנים הסתיים ה"סיפור האיטלקי ". חזרתי לארץ, המשכתי וסיימתי את לימודי הרפואה באוניברסיטת ת''א. כל אותו זמן נמשך " הקשר האיטלקי" שלי שיחות טלפון, מיילים וכדומה.
הקשר החם של האיטלקים, השליטה בשפה, המתנגנת והקליטה, גרמו לי לחוש הרגשה מאוד משפחתית.

לפני כ 10 שנים החלטתי לשלב בין אהבתי לאיטליה למקצוע והלכתי ללמוד "קורס מלווי קבוצות לחו''ל". היה לי ברור כי אני הולך להדריך קבוצות בארץ האהובה עלי איטליה.

מאז ועד היום אני מלווה קבוצות של מטיילים במגוון הרכבים- משפחות, מאורגנים, קבוצות קטנות וגדולות, קבוצות מגצועיות ואחרות, למגוון רחב של סוגי טיולים ואזורים באיטליה, מהצפון ועד הדרום, טיולי פסטיבלים, תערוכות, אתרקציות ועוד.

כאיטלופיל, אני דובר את השפה האיטלקית, באופן שותף ומעורה בחיים האיטלקיים ובתרבות. החלטתי להקים, אתר "איטלקי" זה כדי לחלוק עמכם את אהבתי לאיטליה. האתר מרכז תחומים שונים ומתעדכן באופן תדיר.

מקווה אני, שתמצאו בו מענה לכל שאלותיכם ובאם לא תמצאו את מבוקשכם, אשמח באם תכתבו לי כדי שאוכל להוסיף ולשפר.
אני מודה לכם שבחרתם להכנס לאתרי, אשמח שתשאירו את רישומכם והתרשמותכם ובנוסף שתשתפו את חבריכם.

תודה רבה
דניv